Mr. SOCKS - це висококласні шкарпекти для сучасних, успішних та креативних людей.

Історія українського бренду Mr.Socks почалася 2015 року в Києві. Це був складний період, але саме тоді ми визначили основні принципи, якими керуємося й досі, створюючи унікальні набори шкарпеток… Але про це згодом ☺.

Із перших днів роботи ми отримуємо відгуки та пропозиції від клієнтів, і ця взаємодія дає величезний стимул та мотивацію рухатись вперед! Невеликий асортимент наборів почав наповнюватись яскравими та унікальними кольорами. Постійно взаємодіючи з клієнтами, ми разом створили не просто набори шкарпеток, а яскраві емоції. Це новий формат подарунків, який викликав захоплення у чоловіків та жінок, як із великих міст, так і з віддалених куточків України!

У 2016 році на сторінці Facebook ми отримали безліч прохань перекласти сайт та сторінку Facebook українською мовою. І вже з 19 червня 2016 року сайт mrsocks.com.ua та вся робота нашого бренду здійснюється виключно українською мовою.

2017 рік ми розпочали із власного рекорду: на Новий рік українці обрали для подарунків більше 10 000 пар шкарпеток Mr.Socks. І ця кількість з кожним днем зростає.

Загалом, за перші два роки роботи ми залучилися довірою більше 20 тисяч клієнтів, які отримали більше 300 000 пар шкарпеток від українського бренду Mr.Socks.

Ми пишемо свою історію кожного дня і хочемо ділитись нею з нашими клієнтами, які є невід'ємною частиною Mr.Socks
м. Київ
вул. Харківське шосе 58а
Copyright © 2015-2018, Mr.Socks - завжди є пара. Всі права захищені.
Приєднуйся до нас: